Projektant ogrodów inż. Katarzyna Wolska Pociask 

 

 

 

 

Zapytania do projektanta ogrodów jak i zamówienia na projekty indywidualne, czy projekty gotowe, mozna składać pod adresem mailowym :

projekt@projekt-ogrodu.eu 

 

lub telefonicznie:

+48 602 246 200Wszystkich, którzy chcą zamówić projekt ogrodu,proszę o kontakt na numer telefonu :

   +48 602 246 200  

Projektant ogrodów inż. ogrodnictwa Katarzyna Wolska-Pociask

Centrum ogrodnicze Ogrody ResGal


 

Ogrody ResGal

 

 

 

 

Firma RES-GAL działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

     Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny , powstało z moich projektów. Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. Na każdej działce możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od Powierzchni ogrodu, na której mają powstać.

    Pamiętajmy też o systemie nawadniania ogrodu, który pozwoli nam na optymalne nawodnienie ogrodu i zapobiegnie przeschnięciu roślin w czasie urlopu.

     Zapraszam na następne strony, gdzie zobaczycie różne zdjęcia ogrodów, przeczytacie kilka słów o pielęgnacji ogrodu. Oferujemy gotowe projekty ogrodów, które można dostosować do Państwa działek. Wykonujemy też projekty na indywidualne zamówienia. Jest też możliwość projektowania ogrodu przez internet online.

    Zaglądnijcie też na stronę z linkami- znajdziecie tam artykuły publikowane w różnych mediach, na temat naszej firmy i ogrodów. 

Zapraszam na nasze strony internetowe, gdzie możecie oglądnąć filmy z ogrodów, przykładowe projekty i ich wizualizacje.                    
                                                                                  
www.youtube.com/user/RESGAL100